Услуги Тарифы Покрытие Подключиться

Важливість веб-дизайну в просуванні сайту


Категория: Новости интернет-технологий Дата: 25.02.13

Спеціалісти, що займаються розкручуванням та просуванням сайтів, деколи дають рекомендації, стосовно котрих контент потрібно розміщати особливим чином – так, щоб потенційний покупець міг в один клік знайти необхідну інформацію чи товар та зробити замовлення. Розробник сайту повинен врахувати цей момент ще на етапі планування структури веб-сторінок. Що ж потрібно знати при розробці веб-дизайну?

Насамперед, необроблене графічне зображення займає багато місця на просторі віртуального диску, що спричиняє затримку при загрузці картинки чи фото. Таке графічне оздоблення може бути нав’язливим чи громіздким. Занадто насичена графіка може ускладнити роботу пошукового робота, та першим чином, вона нервує візитера. Такі самі висновки можна зробити стосовно крупної розмітки сайту чи заголовків, яки супроводжуються картинками. Якщо верстка сайту супроводжується значними помилками, вам буде важко прочитати заголовок чи інший текст, а пошуковий робот може взагалі проігнорувати контент, адже для нього вкрай важливо правильне відображення анкорів. Також необхідно навчитися відрізняти ступінь важливості ключових запитів та зображень. Значну роль при просуванні сайту в пошуку відіграє навігаційне меню – якщо візитер не може знайти необхідну інформацію відразу, він віддасть перевагу більш зручному сайту в глобальній павутині. Не рекомендується розміщати на сторінці багато тексту – це ускладнює сприймання інформації, тому відвідувач не може виділити для себе найбільш важливі данні.

Останні новини для веб-розробників свідчать про те, що самий ефективний спосіб просування ресурсу – вірусний маркетинг. В тім, він же – найдорожчий… так що однозначно не треба ігнорувати рекомендації спеціалістів стосовно кольорів сайту, його правильного графічного оздоблення. Наприклад, розміщення білого шрифту на темному фоні може змусити візитера припинити читання тексту – це занадто сильно перевтомлює очі. Те саме можна сказати про занадто яскраві, ріжучі око контрасти в кольорах веб-сторінок.

Не треба забувати і про те, що в текстах необхідно виключати помилки, а стилі шрифту повинні чітко відображати тематику сайту. Окрім цього, вміст сайту повинен включати грамотно прописані ключові запити – семантичне ядро підбирається стосовно рекомендацій пошукових систем та ведучих веб-спеціалістів. Щоб займати високі позиції в пошуку, необхідно періодично оновлювати зміст сайту – додавати нові статті, новини, в іншому разі багато відвідувачів вам не знайти…

Таким чином, від графічного та текстового оздоблення сайту напряму залежить успіх компанії по просуванню ресурсу. Для успішної монетизації проекту необхідно провести серйозну роботу.Файловый сервер
Игровой сервер
IPTV
Почта
Антивирус
Беспроводной интернет
Тарифы
Покрытие
Подключение
Оплата
О компании
Частые вопросы